В Одесі депутат від «ОПЗЖ» поширює наративи російської пропаганди

-

Читайте также

В Одесі депутат від ОПЗЖ Роман Сеник висловлював завуальовані, але тим не менше, очевидні наративи російської пропаганди, призначені для надання психологічного впливу, інформує ресурс Духовний фронт.

Зокрема, в ефіру ток-шоу «Прожектор» на 7 каналі Роман Сеник поширював російський наратив про те, що в Україні немає професійної армії, а солдат-строковиків відправляють як «живе м’ясо» на забій одразу на фронт.

«Коли для молодої людини постає питання йти в армію чи бути уклоністом, то вона в першу чергу думає не про свій громадянський обов’язок, а що ця війна, яка в нашій державі відбувається, має політичний відтінок», – сказав Сеник.

Роман Сеник

Він також підтримує ідею проведення «референдуму» в Україні про те, чи варто взагалі воювати.

Син священника «Київського патріархату» впевнений, що українцям набагато комфортніше бігти від війни, наприклад, до Польщі, ніж захищати свою батьківщину і що в громадян України повинна бути офіційна і легальна можливість відкупитися від служби в армії.

«Давайте проведемо референдум і задамо українцям питання: «Ви хочете воювати, або ви не хочете воювати?». Якщо ні, то давайте створимо контрактну армію», – пропонує депутат ОПЗЖ.

У дусі роспропаганди Сеник заявив, що українська армія слабка, а держава – це «жебрачка», яка не здатна створити професійну, контрактну армію.

Він також переконував слухачів у тому, що жодної загрози з боку Росії для України немає і це все політичні ігри нинішньої влади, а саме населення України заполітизоване.

Романа Сеника підтримували директор інституту досліджень демократії, фінансування якого здійснюється через сірі схеми партією ОПЗЖ Ігор Назаренко та піар-технолог «Партії Шарія» Володимир Кіров.

Варто зазначити, що Роман Сеник є депутатом ОПЗЖ і сином священника ліквідованої «УПЦ КП» Віталія Сеника, який намагається захопити приміщення собору ПЦУ.

Віталій Сеник

Проросійські сили разом із ліквідованим «Київським патріархатом» продовжують свою деструктивну і підривну діяльність стосовно України, наголошують у Духовному фронті.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, СБУ викрила мережу агітаторів, які закликали до захоплення влади та зміни меж держкордону.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В США ракета Precision Strike побила рекорд дальности: что известно

Во время испытаний на полигоне Уайт-Сэндс в штате Нью-Мексико в США ракета Precision Strike побила рекорд для подобного класса...