В МЗС України розповіли про мету візиту Президента до ООН

-

Читайте также

Під час візиту до США для участі в Генеральній асамблеї ООН Президент України Володимир Зеленський має на меті консолідувати ще більше підтримку світу для нашої держави, заявив сьогодні міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, пише УНН.

“Президент їде до Нью-Йорка з чіткою метою: консолідувати ще більше підтримку світу для України. Це стосується питань протидії російській агресії, залучення інвестицій до України, боротьби з пандемією COVID-19”, — заявив міністр в ефірі одного з українських телеканалів.

Зі слів Кулеби, у Нью-Йорку Президент зустрінеться і з Генеральним секретарем ООН, і з Генеральним секретарем НАТО, і з лідерами декількох важливих держав, проведе окрему зустріч із іноземними інвесторами.

Окрім того, очільник української дипломатії наголосив, що червоною ниткою участі Президента в ГА ООН та переговорів на всіх рівнях буде тема Криму.

“Це дуже принципово. По-перше, ми дуже успішно запустили Кримську платформу. По-друге, Крим є питанням номер один для нашої держави та дипломатії. Буде непроста розмова з Генеральним секретарем ООН на цю тему, адже ми хочемо бачити більшу залученість ООН до питань Криму”, — сказав Кулеба.

Як повідомляла група «ІС», міністр у справах ветеранів провела зустріч з головою Моніторингової місії ООН з прав людини.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Пожар на шахте в оккупированном Донецке: обнаружен новый завал

В оккупированном Донецке на шахте имени Засядько четвертую неделю продолжают тушить пожар. На сегодня рабочие завершают разбор завала, сообщает...