Україна запровадить санкції проти причетних до виборів на окупованих територіях — РНБО

-

Читайте также

За підсумками засідання Ради національної безпеки і оборони (РНБО) ухвалено рішення запровадити санкції проти всіх осіб, які будуть залучені до проведення виборів у Державну думу РФ на окупованих територіях України. Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.

«У нас було дві доповіді. Була доповідь голови Служби безпеки України Івана Баканова. Переважна більшість санкцій стосується питання, які сьогодні є на окупованій території Криму і на окупованій території Донецької і Луганської областей — це вибори у так звану Державну думу Російської Федерації. Ми впевнені, що на цих територіях немає права Російська Федерація проводити вибори, тому всі учасники цього процесу, які беруть участь, члени дільничної комісії, агітатори, кандидати, усі спостерігачі, які є офіційними особами на цих виборах, вони будуть під санкціями нашої країни», — заявив Данілов.

Нагадаємо, Верховна Рада закликала міжнародну спільноту не визнавати легітимність виборів у Держдуму Росії у зв’язку із наміром російської влади незаконно провести голосування на окупованих територіях України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

У Генштабі прокоментували інформацію щодо начебто скорочення чисельності ЗСУ

Поширена у ЗМІ та соцмережах інформація про начебто скорочення чисельності ЗС України не відповідає дійсності, йдеться у повідомленні Генерального...