Україна запропонувала НАТО спільно стримувати РФ у Чорноморському регіоні

-

Читайте также

Вставание с колен Роскосмоса: РФ исключили из экспертной группы по лунной программе США

Представителей Российской Федерации исключили из группы экспертов по обсуждению создания окололунной станции Gateway. Об этом говорится в сообщении российского...

Исповедь сотрудника «Фабрики троллей»: «У нас достаточно убежденных людей, так называемых ватников»

"Поначалу, когда я туда попал, я не совсем поверил, что это вообще реально. У меня был своеобразный культурный шок....

Санкции против РФ: преемник Меркель обещает продолжить ее политику

Для стран Запада Российская Федерация является противником и причин для отмены санкций против нее на данный момент нет. Об...

Під час відеоконференції, присвяченої обговоренню поточного стану та перспектив відносин Україна-НАТО, віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Вадим Пристайко від імені України запропонував Північноатлантичному альянсу виробити спільний план щодо стримування Росії в Чорноморському регіоні, повідомляє прес-служба урядовця.

Вадим Пристайко зазначив, що Україні та країнам НАТО потрібно розробити стратегію стримування Росії у Чорноморському регіоні в інформаційному, економічному, правовому та військовому планах.

Крім того, за його словами, Україна хотіла би бачити більшу присутність морських сил НАТО та США у Чорному морі.

«Безпека у Чорноморському регіоні має велике значення для України, а також НАТО та інших союзників. Впроваджуючи «Чорноморський пакет», запропонований Альянсом, ми би хотіли зробити фокус на посиленні наших Військово-Морських Сил, кібербезпеці, а також посиленні обізнаності наших партнерів про ситуацію в регіоні», – зазначив Пристайко.

Також, за його словами, наша країна підготувала усю необхідну військову базу для того, аби приєднатися до Партнерства розширених можливостей НАТО (Enhanced Opportunity Partnership).

«З військової точки зору Україна готова приєднатися до Програми розширених можливостей, яка збільшить взаємосумісність українських військових з підрозділами країн-членів НАТО. Залишається певне «домашнє завдання» на цьому напрямку, але робота добре спланована і її розуміють представники сектору безпеки та оборони України, як і їхні партнери в НАТО. З політичної точки зору ми також спостерігаємо формування консенсусу щодо запрошення України до цього формату найближчих партнерів Альянсу. На сьогодні в рамках програми з НАТО взаємодіють Австралія, Йорданія, Швеція, Фінляндія та Грузія», – зазначив Вадим Пристайко.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, Північноатлантичний альянс планує поглибити співпрацю з Грузією в питаннях безпеки Чорного моря.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее