Україна висилає російського дипломата з Одеси: подробиці

-

Читайте также

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку із оголошенням у понеділок, 26 квітня, МЗС Російської Федерації співробітника Посольства України в Москві «persona non grata» та розглядає такий крок як продовження розгорнутої в РФ антиукраїнської кампанії та черговий прояв недружніх дій проти співробітників дипломатичних установ України. Про це йдеться у коментарі речника МЗС України.

МЗС України повністю відкидає голослівні закиди про те, що оголошений «persona non grata» український дипломат нібито займався діяльністю, несумісною із дипломатичним статусом.

Наголошується, що співробітник посольства України в Москві не здійснював жодних дій, що виходили б за межі його дипломатичних та консульських функцій.

Рішення МЗС Росії грубо порушує Віденську конвенцію про дипломатичні зносини 1961 року, Віденську конвенцію про консульські зносини 1963 року та сталу дипломатичну практику.

У відповідь, МЗС України оголошує консула Генерального консульства Російської Федерації в Одесі небажаною для перебування на території України особою.

Він має залишити територію України до кінця дня 30 квітня 2021 року.

У разі продовження російською стороною провокацій проти співробітників дипломатичних установ України в Росії, залишаємо за собою право на подальші дії у відповідь, йдеться у коментарі МЗС.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, наразі країни ЄС узгоджують подальшу висилку російських дипломатів з Євросоюзу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Почему в России пишут о долгах по зарплате в ОРДЛО: блогер пояснил

Можно бесконечно смотреть на несколько вещей. Одна из них – как ГРУ обменивается ударами с ФСБ, пишет блогер Алексей...