Україна відповість санкціями на релігійні переслідування на окупованих територіях — МінТОТ

-

Читайте также

Україна вводитиме санкції щодо осіб, які переслідують людей на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей та Криму за релігійними ознаками.

Про це заявив заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих  територій України Ігор Яременко в ході експертної дискусії «Релігійні питання: свобода віросповідання і окуповані території», яка відбулася у рамках проєкту «Аудит законодавчого поля щодо окупованих територій ОРДЛО та АРК у 2014-2020 роках».

За словами Ігоря Яременка, Російська Федерація використовує Російську православну церкву (РПЦ) як інструмент утиску по відношенню до українських громадян. «Релігія – це зброя для Росії і частина безпекової політики РФ. Хто вбудовується у систему і підтримує РПЦ – мають шанс на виживання. Всі, хто має інший світогляд і не підтримує дії окупантів — знищуються. Так було з Українською православною церквою, останній храм якої закрили на кримському півострові, так переслідуються на тимчасово окупованих територіях представники Хізб ут-Тахрір, Свідки Єгови та інші», — сказав заступник Міністра з питань реінтеграції ТОТ України.

Він наголосив, що Росія використовує релігію, як зброю у своїй гібридній війні проти України поряд зі збройною агресією та інформаційною війною, тому українська сторона домагатиметься посилення санкцій для РФ за релігійні переслідування і на міжнародній арені.  «Посилення санкцій є відповіддю на релігійну агресію Росії в Криму та на Донбасі. Вони мають бути застосовані до тих, хто стоїть за релігійними переслідуваннями», — вважає Ігор Яременко.

Нагадаємо, за участь священиків РПЦвУ в окупації Криму Росією несе пряму відповідальність очільник церкви митрополит Онуфрій. Про це заявив митрополит Сімферопольський і Кримський ПЦУ Климент.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

США консультировались с Украиной относительно ответа РФ на ее ультиматум: заявление

Соединенные Штаты Америки проинформировали Украину о содержании будущего ответа Российской Федерации о требованиях относительно "гарантий безопасности". Об этом говорится...