Україна розраховує стати членом Європейського Союзу та НАТО, — Шмигаль

-

Читайте также

Протягом наступних 5-10 років Україна розраховує стати повноправним членом країн Європейського Союзу. На цьому під час візиту в Німеччину наголосив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю німецькому виданню Handelsblatt, інформує Урядовий портал.

За його словами, вирішальним є прогрес у проведенні реформ.

«У боротьбі проти корупції або у правосудді мають бути досягнені європейські стандарти. Ми інтенсивно над цим працюємо. Ми також проводимо перемовини з Брюсселем щодо Угоди про Спільний авіаційний простір та спільні стандарти енергетичного ринку. Насамперед, це стосується інтеграції до Об’єднаної енергетичної системи України до загальноєвропейської енергосистеми ENTSO-E. Ми наближаємося до Європи крок за кроком», – сказав Шмигаль.

Прем’єр-міністр наголосив, що Україна готова стати членом ЄС.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Президент Бундестагу ФРН Вольфганг Шойбле

«Нашим бажанням є у проміжку від 5 до 10 років стати членом ЄС. Це звісно залежить не лише від нас, а від 27 інших країн. Те саме стосується й НАТО. Україна прагне отримати членство у Північноатлантичному альянсі. Ми вже дуже тісно співпрацюємо з НАТО. Високим свідченням цього стали заяви генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга, що «двері НАТО є відчиненими для України», – додав Шмигаль.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, ЄС збільшить експортні квоти для українських виробників.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

На шахте в ОРДО травмировались два горняка: что известно

В городе Макеевка на территории временно оккупированной Российской Федерацией части Донецкой области во время выполнения профессиональных обязанностей травмировались двое...