Україна розповіла в ПАРЄ про концтабір «Ізоляція» в окупованому Донецьку

-

Читайте также

У четвер, 28 січня, у Страсбурзі, вперше за сім років війни на Донбасі українська делегація офіційно поставила тему донецької катівні-тюрми «Ізоляція» серед країн-учасниць ПАРЄ. Про це у Facebook повідомив колишній в’язень бойовиків т.зв. «ДНР» Станіслав Асєєв.

За його словами, цивілізований світ нарешті дізнався про те, що робить Росія з людьми в цьому місці, і чим насправді є те, що вона називає «ЛДНР».

Це стало можливим завдяки особистої участі та виступу депутата Марії Мезенцевої, яка в дуже обмежені терміни, буквально за десять днів підготувала окремий виступ з теми «Ізоляції». Також «Ізоляцію» у своєму виступі згадав і делегат Олександр Мережко, написав Станіслав Асєєв.

Важливо те, що росіянам дали чіткий сигнал на міжнародному рівні, що проблема існує, і проблема ця — тепер їхня й далі вона тільки збільшуватиметься, зазначив колишній в’язень.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, Україна розпочала широку кампанію для закриття в’язниці у Донецьку.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Памятник русскому маразму: как социалисты Болгарии и пропаганда РФ манипулируют историческими фактами

14 мая Софийский городской совет Болгарской социалистической партии (БСП) принял любопытнейшее и безразмерно феерическое заявление касательно памятника Советской армии...