Україна не планує змінювати склад делегації в ТКГ — Резніков

-

Читайте также

Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, перший заступник глави Української делегації у ТКГ Олексій Резніков спростував інформацію, яка з’явилася у ЗМІ, про можливу заміну чинного глави української делегації в ТКГ Леоніда Кравчука на Сергія Льовочкіна, колишнього голову адміністрації президента часів Віктора Януковича.

Про це повідомляється на сторінці Української делегації для участі у Тристоронній контактній групі.

«Ця інформація не відповідає дійсності. Жодних змін у складі делегації у ТКГ не було і не планується. Це чиясь бурхлива фантазія, яка не має нічого спільного з реальністю і не підкріплена жодними фактами… Рішення про зміни у складі делегації, і у «Мінську», і у «нормандській четвірці», ухвалює президент і про жодні ротації не йшлося. Зокрема, в розрізі конкретної персоналії. Тож, все це безглузді чутки», — повідомив Резніков.

Він додав, що наразі Леоніда Кравчука тимчасово замінює його заступник Олександр Мережко.

«Робота триває. Особливих очікувань немає, ілюзій не маємо, але це не скасовує необхідності продовжувати консультації та докладати максимум зусиль для проведення саміту «нормандської четвірки», — сказав Резніков.

Як повідомляла група «ІС», українська делегація в ТКГ готова до очних зустрічей.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

«Сдать Украину»: зачем в Кремле запустили очередную антиамериканскую утку

«США готовятся сдать Украину», — такой посыл наблюдается в российских СМИ. При этом кремлевские пропагандисты в этом контексте ссылались...