«Україна є цінним партнером Альянсу», — командування НАТО

-

Читайте также

Об’єднане командування сухопутних військ НАТО (LANDCOM) у своєму Twitter опублікувало допис українською мовою. Про це повідомляє «Європейська правда».

У повідомленні наголошується, що Україна стала першою країною-партнером, яка взяла участь в Силах реагування НАТО.

«Україна є цінним партнером Альянсу як один з шести наших партнерів із розширених можливостей, і в даний час в штабі LANDCOM працює один український офіцер», — йдеться у повідомленні, яке також продубльоване «традиційною» англійською мовою.

Допис проілюстрований світлинами з українськими військовими на навчаннях НАТО.

Сили реагування НАТО (NATO Response Force — NRF) були створені країнами-членами Північноатлантичного Альянсу у 2002 році і замінили союзне Командування Європи Мобільними Силами. До NRF входять сухопутні війська, підрозділи спеціального призначення, повітряних, морських сил.

Вони перебувають у постійній бойовій готовності і залучаються протягом 5 днів до операцій з реагування на кризові ситуації по всьому світу. Під час військових конфліктів Сили реагування НАТО мають стримувати ворожі сили до прибуття основного угруповання протягом 30 днів.

2020 року один із підрозділів Сил спеціальних операцій ЗСУ вже отримав відповідний дозвіл від представників Альянсу, а Україна стала першою країною, чий підрозділ SOF увійшов до Сил реагування НАТО без членства у Альянсі.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, Північноатлантична рада визнала Україну членом Програми розширених можливостей НАТО.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Інформаційні системи держорганів залежать від програмного забезпечення з РФ — СБУ

Інформаційні системи органів державної влади вимагають термінового оновлення, щоб повністю позбутися від залежності від російського програмного забезпечення, заявив начальник...