Україна готується до нового розведення військ на Донбасі — Резніков

-

Читайте также

Україна веде підготовку до нового розведення військ на Донбасі. На сьогодні вже визначені місця ще чотирьох пунктів можливого розведення сил і засобів, а також близько 19-ти нових локацій щодо можливого гуманітарного розмінування.

Про це заявив віцепрем’єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков, повідомляє Укрінформ.

За його словами, остаточну крапку в цих питаннях не поставлено. «Процес Мінська дещо заблокований через позицію Російської Федерації та їхніх «проксі», які представляють окупаційні режими в Донецьку і Луганську», — вказав віцепрем’єр.

У цьому контексті він підкреслив, що так звані представники ОРДЛО насправді є громадянами Російської Федерації.

«Про це ми повідомили світ, маючи відповідні докази. Ми сприймаємо їх як членів російської делегації. Україна не повинна чекати, коли з’явиться «добра воля» в Кремлі, ми маємо рухатися у власному форматі, будуючи свій, власний, ландшафт», — зазначив Резніков.

Він також повідомив, що наразі готується до відкриття «до 10 листопада — два нових КПВВ у населених пунктах Щастя й Золоте, про що була розмова в Парижі«.

Нагадаємо, у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України до кінця осені представлять Стратегію економічного розвитку Донецької та Луганської областей. Концепція вже направлена на узгодження центральним органам виконавчої влади та місцевим органам влади.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Россиянам могут запретить въезд и выезд из страны: Путин дал поручение правительству

Власти Российской Федерации разрабатывают новый порядок въезда и выезда из страны. Об этом заявил глава МИД РФ Сергей Лавров,...