Україна отримає від Німеччини систему ППО: посол назвала терміни

-

Читайте также

Вже в жовтні Україна може отримати від Німеччини першу сучасну систему протиповітряної оборони (ППО) IRIS-T. Про це заявила посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен в інтерв’ю УП.

«Бундесвер їх не має. Не знаю, чи я правильно відповім, але ми перебуваємо всередині НАТО і протиповітряна оборона ніби навколо нас. Коли я була в Польщі, я бачила всі ці Patriot та інші, в Німеччині я їх ніколи не бачила», — розповіла Фельдгузен.

За її словами, перша система IRIS-T, ймовірно, буде поставлена вже у жовтні, друга — до кінця року, а ще дві вже наступного року.

«Їх зараз виробляють і я дуже сподіваюсь, що друга буде до кінця року, а решта наступного року. Це залежить не від політичної волі, там рішення чітко прийняте. Це найновіші системи, але ланцюг постачання для виробництва ускладнений», — підсумувала посол.

Як повідомляла група ІС, Німеччина передала Україні 6 зенітних самохідних установок Gepard та 6 тисяч боєприпасів до них.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Ворог продовжує вбивати цивільних на Донеччині

Російсько-фашистські війська продовжують обстріли населених пунктів Донецької області. Про це повідомив очільник Донецької ОВА Павло Кириленко. "За 2 грудня стало відомо...