Угорщина стала на захист патріарха РПЦ через можливі санкції

-

Читайте также

Патріарха РПЦ Кирила не внесуть у черговий санкційний список ЄС, хоча частина країн виступили за введення обмежень проти цього російського релігійного діяча.

«Не дивно, але деякі країни-члени ЄС намагалися застосувати санкції до патріарха Кирила», — повідомив кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Йозвяк.

Проте Угорщина знову заблокувала це із заявою — «жодного релігійного лідера в переліку».

Зазначимо, що патріарх Кирило затятий прихильник війни проти України. Після початку повномасштабного російського вторгнення він відслужив літургію в головному храмі Міноборони росії, говорив про те, що на Донбасі триває «метафізична боротьба», і звинувачував владу України у заохоченні церковного розколу. Він також стверджував, що росія у своїй історії ніколи ні на кого не нападала.

Раніше Угорщина закликала не включати до списку обмежень патріарха Кирила, нібито через те, що це є «загрозою релігійної свободи».

Як повідомляла група ІС, Європейська комісія рекомендує відмовитися від виділення Угорщині 65% коштів з ключового фонду Євросоюзу.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

СБУ ідентифікувала зрадників, які на Херсонщині вступили до поліції рф

СБУ продовжує системно викривати зрадників і колаборантів, які співпрацюють з агресором у захоплених районах півдня України. В ході слідчо-оперативних...