У США встановили перемогу Байдена на президентських виборах: подробиці

-

Читайте также

Голосування колегії виборників, що відбулося у США у понеділок, 14 грудня, підтвердило перемогу демократа Джо Байдена на президентських виборах.

У своєму зверненні до країни обраний президент Джо Байден закликав американців до єднання і заявив про перемогу демократичного процесу, повідомляє «Радіо Свобода».

«Тепер ми знаємо, що ніщо – ані пандемія, ані зловживання владою – не може загасити полум’я демократії. Настав час перегорнути сторінку, об’єднатися, залікувати рани», – наголосив Байден і додав, що у виборах взяла участь рекордна кількість американців, 155 мільйонів, і подякував владі штатів і працівникам виборчих дільниць за успішне проведення виборів.

Водночас Джо Байден розкритикував спроби виборчого штабу Дональда Трампа і його прихильників оскаржити результати виборів у судах різних інстанцій. Він оцінив як відмову поважати верховенство закону відкинутий Верховним судом 11 грудня позов генерального прокурора Техасу із закликом визнати незаконними результати голосування в чотирьох штатах.

Голосування колегії виборників зазвичай вважається формальною процедурою, але цього разу воно набуло додаткового значення через твердження Трампа про масштабні фальсифікації під час листопадового загальнонаціонального голосування.

Уже кілька тижнів результати підрахунку голосів показували, що Байден отримав 306 голосів виборників за потреби 270. Результати виборів президента 6 січня має формально сертифікувати Конгрес. Члени Конгресу мають право оскаржити результати голосування в кожному зі штатів. Але багато коментаторів вважають, що до цього навряд чи дійде.

Вступ нового президента США на посаду відбудеться 20 січня 2021 року.

Як повідомляла група ІС, на даний момент вже відомі головні члени команди Джо Байдена у новій Адміністрації США.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Американский беспилотник испытали на способность запускать дроны-камикадзе. ВИДЕО

Американская компания AeroVironment представила конфигурацию беспилотника Jump 20 с двумя барражирующими боеприпасами Switchblade 300. Как сообщает FlightGlobal, разработчики в августе...