У США пропонують збільшити безпекову допомогу для України – посол

-

Читайте также

У Конгресі США пропонують збільшити розмір безпекової допомоги для України до 300 млн. доларів. Про це повідомила посол України в США Оксана Маркарова.

На своїй сторінці у Facebook вона поширила посилання на проєкт оборонного бюджету США на 2022 рік, де пропонується збільшити допомогу Україні на 50 мільйонів доларів.

«Вдячні конгресменам і сенаторам за пропозицію збільшити розмір безпекової допомоги Україні до 300 мільйонів доларів в оборонному бюджеті США на 2022 рік. Дуже сподіваємося, що виділення цієї суми буде погоджене і затверджене обома палатами Конгресу США», – написала Маркарова.

Нагадаємо, нещодавно видання Politico писало, що Україна може отримати від США нові системи протиповітряної і протиракетної оборони, зокрема систему Iron Dome («Залізний купол»). За даними видання, конгресмени пропонують адміністрації Байдена продати чи передати Україні такі системи. У Білому домі це поки не підтверджували.

Також відомо, що США підтвердили надання нового пакету безпекової допомоги Україні на суму 60 мільйонів доларів, що включає комплекси Javelin й інше оборонне летальне і нелетальне обладнання.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Газовый кризис: как Европа поэтапно хоронит «Газпром»

Понимание того, что отказ передовых в технологическом отношении стран от ископаемых энергоносителей – это не «пугалки» и «хотелки», а...