“У нас спільні збройні сили”: лукашенко зробив заяву про беззастережну підтримку рф у війні проти України

-

Читайте также

Білоруський диктатор олександр лукашенко доручив секретарю ради безпеки рб Олександру Вольфовичу розпочати підготовку країни до оборони «за нормами воєнного часу».

Про це повідомляє 5 канал з посиланням на білоруські ЗМІ.

«Ситуація дуже серйозна. Я б навіть сказав, небезпечна. І нам у жодному разі не можна спрощуватися. Не треба нічого боятися. Треба нам підняти по тривозі якусь військову частину за нормами воєнного часу? Значить, треба, Треба відмобілізувати її, щоб ми бачили, чи живі люди, які приписані до цієї частини? Значить, треба. Треба територіальну оборону підняти? Значить, треба. Треба народне ополчення перевірити там на місці, що це за бійці у нас будуть і яка у них зброя? Значить треба. Особливо останнє», – заявив лукашенко.

Він також заявив, що збройні сили білорусі і росії – це фактично одне ціле.

«Якщо ми з росією, значить, ми з росією. Ми створили оборонний простір, у нас спільні збройні сили фактично (наша армія на вістрі). Діє регіональне угруповання. І нехай ніхто там нас не критикує і не робить із цього якихось фейків чи надзвичайних заяв, що «ах, ох, там ось лукашенко, російські війська та інше». А що тут дивного? Ми давно про це заявили. Вже, напевно, років 20, як ми домовилися про це», — сказав білоруський диктатор.

Як повідомляла група «ІС», Рада проголосувала за посилення кордону з рф і білоруссю.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

СБУ затримала колаборантку, яка “завала” окупантам учасників руху опору

Служба безпеки викрила ще одну ворожу поплічницю в результаті стабілізаційних заходів у звільнених районах Донецької області. Під час захоплення...