У МЗС України презентували іноземним дипломатам та військовим дослідження щодо російської агресії у Криму

-

Читайте также

У п’ятницю, 25 червня, перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова та експерти Центру оборонних стратегій представили іноземним дипломатам та військовим з понад 20-ти країн низку досліджень з кримської тематики, інформує прес-служба МЗС України.

Еміне Джапарова проінформувала представників дипкорпусу про погіршення ситуації в Криму в умовах тимчасової окупації з боку РФ, зокрема внаслідок безпрецедентної мілітаризації півострова, придушення прав і свобод його населення, знищення будь-яких форм опозиції окупаційній владі, порушення Російською Федерацією норм міжнародного гуманітарного права.

Вона наголосила на необхідності подальшої консолідації міжнародних зусиль з протидії негативним тенденціям в регіоні.

У межах роботи Кримської платформи було презентовано результати звітів «Сценарії військових дій Росії з окупованого Криму» та «Санкційна політика щодо російського оборонно-промислового комплексу».

Під час презентації голова правління Центру оборонних стратегій Андрій Загороднюк представив концепцію досліджень, наголосивши на практичному результаті кожного звіту.

Заступниця правління Центру Аліна Фролова повідомила про можливі сценарії розвитку ситуації в Чорному та Азовському морях. Вона зазначила, що частина з них розгортається вже зараз.

Автори досліджень презентували результати аналітичної роботи по кожному з напрямів, окреслили реальні загрози та виклики, надали рекомендації щодо спільних дій на шляху до уповільнення нарощування силового потенціалу країни-агресора.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше МЗС України відреагувало на погрози РФ державам-учасницям Кримської платформи.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Российские оккупанты обстреляли дом жительницы Травневого: опубликованы фото

Российские оккупанты обстреляли поселок Травневое, об этом сообщил гуманитарный центр Пролиска - Светлодарск со ссылкой на слова социального работника,...