«У мене є спосіб поставити їх на місце» – предстоятель Кіпрської ПЦ про противників ПЦУ

-

Читайте также

Предстоятель Кіпрської Церкви архієпископ Хризостом II запевнив, що може «поставити на місце» деяких членів Священного Синоду Кіпрської Церкви, які не виконують рішень Святого Синоду щодо визнання автокефалії ПЦУ.

Про це повідомляє Духовний фронт України.

На запитання, чи можливий розрив євхаристійного спілкування, архієпископ Хризостом сказав: «Якщо це питання не поглиблюється, то Церква повинна бути суворою. У мене є способи поставити їх на своє місце, але я зараз не буду починати цього».

Архієпископ Кіпрський Хризостом згадав про неповагу противників автокефалії ПЦУ до рішень Синоду, наголосивши на поведінці або навіть спробі обійти або зневажати предстоятеля. «Святий брат завжди повинен враховувати, що я все ще є архієпископом. Я не вмер. Я все ще живий».

Члени Священного Синоду, які не погоджуються з визнанням автокефалії Православної Церкви України, якій було вирішено надати автокефалію Вселенським Патріархатом, утримуються від спільної Божественної Літургії, тим самим займаючи позицію на користь Російської православної церкви.

Предстоятель Кіпрської церкви сказав: «Я думаю, що брати помиляються. Якщо я зацікавлений змусити їх бачити розум, вони перестають бути членами синоду, коли не поважають Священний Синод. Тому я мовчу, щоб Церкві не було шкоди».

Архієпископ розповів про чесноту терпіння – поняття, якому його навчали, бувши ченцем у монастирі Святого Неофіта.

«Коли хтось вперто наполягав на його точці зору, ми говорили “залишайтеся в своїй омані”», – підкреслив архієпископ Хризостом.

Група «ІС» повідомляла, що у Кропивницькому збудують кафедральний собор ПЦУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Газпром ударил по Европе: цены на газ в ЕС превысили $500

Цены на газ в Европе после продолжавшейся месяц передышки вновь устремились вверх. В четверг стоимость газовых фьючерсов на лондонской...