У Брюсселі на комісії Україна-НАТО обговорять загострення РФ ситуації на кордоні

-

Читайте также

У вівторок, 13 квітня, Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба здійснить робочий візит до штаб-квартири НАТО у Брюсселі для участі у позачерговому засіданні Комісії Україна-НАТО. Про це інформує Урядовий кур’єр.

Ініційоване Україною засідання скликається в рамках статті 15 Хартії про особливе партнерство України та НАТО на виконання домовленості президента Володимира Зеленського та Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга від 6 квітня.

Глава МЗС України та члени НАТО обговорять загострення Російською Федерацією безпекової ситуації вздовж українсько-російського кордону та в тимчасово окупованому Криму, дієві шляхи підтримки Північноатлантичним альянсом суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

У рамках візиту також відбудеться зустріч міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби із Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

Стаття 15 Хартії про особливе партнерство між Україною та НАТО передбачає можливість застосування кризового консультативного механізму для проведення спільних консультацій нашої держави з Альянсом у випадку, коли Україна вбачає пряму загрозу своїй територіальній цілісності, політичній незалежності або безпеці. Востаннє ця стаття активувалася у 2018 році після нападу Росії на українські військові кораблі у Чорному морі поблизу Керченської протоки.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, Північноатлантична рада визнала Україну членом Програми розширених можливостей НАТО.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Средиземном море завершились одни из наиболее масштабных учений НАТО: подробности

В Средиземном море завершились учения POLARIS 21 шести стран-членов НАТО. Учения стали одними из наиболее масштабных военно-морских маневров в...