У ЄС наголосили на несумісності дій росії зі статусом постійного члена Радбезу ООН

-

Читайте также

Позиція ЄС щодо неприпустимості порушення Хартії ООН одним із постійних членів Радбезу ООН, яку під час виступу з трибуни Генасамблеї ООН оголосив президент Європейської ради Шарль Мішель, відображає позицію всіх країн Євросоюзу, які є членами ООН.

Про це заявив речник ЄС Пітер Стано, повідомляє Укрінформ.

«Шарль Мішель як президент Європейської ради говорив від імені всіх держав Європейського Союзу. З лютого цього року, і навіть раніше, після незаконної анексії Криму та дестабілізації на сході України у 2014 році, росія продемонструвала, що вона не поводиться як відповідальний член міжнародного співтовариства. А з останніми погрозами щодо використання ядерної зброї, я думаю, росія дискредитувала себе тотально як постійний член Ради Безпеки ООН», — заявив Стано.

Він нагадав, що до числа постійних членів Радбезу ООН входять усього 5 держав. Для кожної з них це є привілеєм, що дозволяє робити все можливе для дотримання Хартії ООН та для того, щоб у світі перемагав мир, а не війна.

Як повідомляла група ІС, Еммануель Макрон запропонував реформу Ради Безпеки ООН через агресію рф.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

ЄС створив у Києві кіберлабораторію для Збройних сил України

ЄС профінансував і поставив обладнання для кіберлабораторії, а також програмне та апаратне забезпечення для українських Збройних сил по лінії...