Домой Политика ТКГ погодила нові чотири ділянки розведення на Донбасі

ТКГ погодила нові чотири ділянки розведення на Донбасі

На черговому засіданні Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ) у форматі відеоконференції за участю нового глави делегації Леоніда Кравчука та його першого заступника голови  Вітольда Фокіна, її учасники погодили 20 ділянок розмінування та чотири нові ділянки розведення на Донбасі, інформує ОП.

Під час засідання робочої групи з питань безпеки голова Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Яшар Халіт Чевік наголосив, що після запровадження пакету додаткових заходів з консолідації режиму припинення вогню з 27 липня режим тиші загалом дотримується, а на початку серпня СММ ОБСЄ не фіксувала жодного його порушення.

Впродовж 24 днів на Донбасі внаслідок бойових дій не загинув жоден український військовий.

У безпековій групі були досягнуті домовленості щодо 20 ділянок розмінування в межах оновленого плану, передбаченого комюніке Паризького саміту «Нормандської четвірки» від 9 грудня 2019 року.

Також українська сторона підтримала необхідність розробки рамкового рішення ТКГ щодо протимінної діяльності, що допоможе оптимізувати подальшу роботу з цього питання.

Українська делегація також підтримала пропозиції щодо чотирьох нових ділянок розведення сил і засобів.

Українська сторона вкотре наголосила на виконанні всіх домовленостей щодо підтвердження списків для взаємного звільнення утримуваних осіб та підтвердила інформацію щодо осіб, яку запитували учасники консультацій.

“Україна очікує дзеркальних і симетричних дій від іншої сторони”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, вчора, 19 серпня, поблизу Луганського та двічі біля Попасної зафіксовано вогневу активність збройних формувань Російської Федерації зі стрілецької зброї.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.