Створення кібервійськ у пріоритеті Міноборони — Резніков

-

Читайте также

Триває робота по створенню структури кібервійськ і готується відповідний законопроєкт. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

“Стосовно створення кібервійськ є абсолютно чіткий план. Я на всіх візитах і зустрічах обговорював допомогу з цього приводу. Кіберзагрози теж зазначають як одну з головних п’яти загроз з боку нашого недружнього сусіда. І на сьогодні, оскільки це складова Збройних сил, ми так само з главкомом, з Генеральним штабом відпрацьовуємо структуру і вийдемо з проєктом відповідного законодавчого врегулювання”, — сказав Рєзніков.

Він додав, що «це пріоритет — один з п’яти».

Нагадаємо, 14 травня РНБО ухвалила Стратегію розвитку кібербезпеки на п’ять років. 26 серпня президент Зеленський увів у дію рішення РНБО «Про невідкладні заходи з кібероборони держави».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Резніков закликав США і ЄС ввести санкції проти олігархів Путіна

США і Європейський союз повинні ввести санкції проти олігархів з оточення російського президента Володимира Путіна. Це продемонструє Росії готовність...