Ставка на вітчизняний ОПК: Резніков повідомив про розвиток протиракетної програми

-

Читайте также

Основну ставку в протиракетній програмі треба робити на український оборонно-промисловий комплекс. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

«Це є пріоритетом, і тому ми говоримо про протиракетну програму, у нас вона прописана до 2032 року. Звісно, на це потрібні кошти , але сьогодні ми приймаємо рішення по деяких напрямках з нашими партнерами, і тому один з контрактів зі Сполученим Королівством передбачає якраз вирішення однієї з цих задач. Але основна ставка має бути на український оборонно-промисловий комплекс, який став робити сучасні і ракети, і ракетні комплекси», — сказав Резніков.

Він додав, що зустрічався з керівником держпідприємства КБ «Луч» Олегом Коростельовим. «Ми проговорювали, що держава повинна інвестувати у власне військово-промислове виробництво, комплекс, для того що ми були абсолютно незалежні навіть від наших дружні партнерів, у нас має залишатися своя стратегічна незалежність», — зазначив міністр.

Як повідомляла група ІС, підрозділ українських РСЗВ «Смерч» під час тренувань відпрацював знищення пунктів базування умовного противника, а також злітно-посадкових смуг штурмової авіації та безпілотних літальних апаратів, а розрахунки зенітних ракетних комплексів «Оса-АКМ» змогли захистити колону РСЗВ від нападу ворожої авіації. 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Україні розпочались ходові випробування протикорабельного комплексу «Нептун». ВІДЕО

Державне Київське конструкторське бюро "Луч" спільно з СКТБ Корпорація "УкрІннМаш" почали ходові випробовування першої серійної пускової установки протикорабельного комплексу...