США в ОБСЄ прокоментували рішення України щодо блокування каналів Медведчука

-

Читайте также

Сполучені Штати підтримують рішення України щодо захисту суверенітету та територіальної цілісності, «шляхом протистояння безпосередньому і зловмисному впливу Росії». Про це у четвер, 4 лютого, під час свого виступу на засіданні постійної ради ОБСЄ у Відні заявила тимчасово повірена у справах США в ОБСЄ Кортні Остріан, інформує Голос Америки.

«Москва хоче, щоб ви вірили, що свобода преси означає можливість маніпулювати ЗМІ в іншій суверенній країні. Хочу чітко зазначити: свобода преси не включає право поширювати зловмисну пропаганду та дезінформацію», — додала вона.

Також політик прокоментувала зауваження російської сторони щодо рішення Україні заблокувати три телевізійні канали.

«Зазначені ЗМІ контролює Віктор Медведчук, який має безпосередні особисті зв‘язки з Володимиром Путіним і перебуває під санкціями Сполучених Штатів з 2014 року за дії, які загрожували миру, безпеці, стабільності, суверенітету та територіальній цілісності України», пояснила вона.

Остріан наголосила, що Медведчук «давно використовує ЗМІ для просування позиції Кремля, що шкодить суверенітету та територіальній цілісності України». Інші ж ЗМІ, закриті Україною, широко відомі як «інструменти російської пропаганди, спрямованої на дестабілізацію в Україні», додала вона.

Серед інших питань, які порушила Остріан в своїй промові — зростання випадків насильства на Донбасі, обмеження Росією роботи пропускних пунктів, мілітаризація Криму, примусовий призов місцевого населення в Криму до лав російських збройних сил, тощо.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, РНБО України ввела санкції проти телеканалів Медведчука 112 Украина, NewsOne и ZiK.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Германии сделку о поставках вакцины «Спутник V» назвали «мертвой»

Россия не сможет поставить в июне-июле 2021 года в Германию свою вакцину «Спутник V», а после этого срока надобность...