США скасували обмеження на поставку військової допомоги Азербайджану — ЗМІ

-

Читайте также

Президент США Джо Байден повідомив Конгрес, що його Адміністрація продовжує термін дії виключення, яке дозволяє США надавати військову допомогу Азербайджану, що було обмежено у зв’язку з ескалацією конфлікту між Баку та Єреваном у Нагірному Карабасі. Про це повідомляє Голос Америки з посиланням на видання The Hill.

У публікації йдеться, що виключення дозволяє США надавати військову допомогу Азербайджану, поки держсекретар підтверджує, що така допомога не сприяє конфлікту в регіоні.

У повідомленні Конгресу від 26 квітня, який потрапив у розпорядження The Hill, держсекретар Ентоні Блінкен підтвердив, що допомога Азербайджану не буде «підривати або перешкоджати поточним зусиллям щодо мирного врегулювання між Вірменією і Азербайджаном шляхом переговорів або використовуватися в наступальних цілях проти Вірменії».

Блінкен також підтвердив, що надання американської допомоги «необхідне для підтримки зусиль США по боротьбі з міжнародним тероризмом, або необхідне для підтримки оперативної готовності збройних сил США або партнерів по коаліції до боротьби з міжнародним тероризмом, або важливо для забезпечення безпеки кордонів Азербайджану», говориться в документі.

Як повідомляла група ІС, Росія, можливо, прагне зберегти конфлікт навколо Нагірного Карабаху, а не врегулювати його. Про це заявив заступник помічника держсекретаря США у справах Європи та Євразії Джордж Кент.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Демографическое пике: зачем Гундяев призывает рожать и отдавать детей церкви

В России разгорается скандал. Патриарх Московский и всея Руси Кирилл призвал россиянок, которые по каким-либо причинам не хотят рожать,...