США остаточно затвердили вступ Швеції та Фінляндії до НАТО: Байден підписав протоколи. ВІДЕО

-

Читайте также

Президент Сполучених Штатів Джо Байден підписав ратифікаційні документи про вступ Швеції та Фінляндії до НАТО, повідомляє Axios.

На церемонії підписання Байден назвав рішення Швеції та Фінляндії вступити до НАТО «переломним моментом» для Альянсу, який принесе більшу безпеку і стабільність всьому світу.

«У момент, коли путінська росія зруйнувала мир і безпеку в Європі, коли автократи кидають виклик самим основам правового порядку, сила трансатлантичного альянсу і прихильність Америки НАТО важливіші, ніж будь-коли», — підкреслив він.

Нагадаємо, що для завершення процедури всі 30 країн-учасниць НАТО мають ратифікувати протоколи про приєднання. Процес може зайняти місяці. Станом на сьогодні вже більше половини країн НАТО ратифікували протоколи.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Перехоплення ГУР: рашист розповів, як десантники рф втікали з Херсонщини

В черговій розмові російського окупанта, яку перехопила українська воєнна розвідка, рашист-десантник розповідає про втечу з правого берега Дніпра на...