ГоловнаПолітикаСпецпредставник президента США висловився щодо готовності Трампа посилити санкції проти росії, щоб...

Схожі публікації

Спецпредставник президента США висловився щодо готовності Трампа посилити санкції проти росії, щоб зупинити війну

Президент Дональд Трамп готовий подвоїти санкції США, щоб змусити росію припинити війну в Україні. Про це розповів спецпредставник Трампа з питань України Кіт Келлог виданню New York Post.

Він оцінив обмеження, що вже діють проти рф, на “3” за десятибальною шкалою економічного тиску. Келлог вважає, що «все ще є місце для посилення» санкцій США, зокрема націлених на прибутковий сектор Кремля.

Спецпредставник розповів, що минулого тижня Трамп зібрав в Овальному кабінеті свою команду, що займається питаннями національної безпеки — від віцепрезидента Джей Ді Венса до міністра фінансів Скотта Бессента. Вони нібито обговорили підхід влади, що покраде край війні.

Келлог розкритикував стратегію 46-го президента Джо Байдена, який пообіцяв надавати Україні допомогу «стільки, скільки буде потрібно», не посилюючи інший тиск. Натомість Трамп, на думку посадовця, зосереджений на комплексних заходах. Мета президента полягає в тому, щоб спочатку припинити насильство, а вже потім обговорювати мирне врегулювання.

«Для росії це щось на кшталт ДНК військових операцій — по суті, це війна на виснаження. Вони до цього звикли. І тому тиск не може бути лише військовим. Треба чинити економічний тиск, дипломатичний тиск, деякі види військового тиску і певні важелі, щоб переконатися, що [все йде] туди, куди ми хочемо», — пояснив Кіт Келлог.

Посадовець переконаний, що заради припинення конфлікту піти на поступки доведеться як Києву, так і Москві, адже «саме так відбувається в переговорах».

Нагадаємо, під час передвиборчої кампанії Трамп заявляв, що може припинити війну в Україні «за один день». Однак після обрання президентом його наративи змінились. Він доручив спецпосланцю Кіту Келлогу закінчити війну за 100 днів.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Стрічка новин