Росія збільшила час утримання українських кораблів у Керченській протоці

-

Читайте также

В рамках продовження блокади Азовського моря Росія у вересні збільшила час утримання українських кораблів, які перетинають Керченську протоку перед виходом в Чорне море, майже до 40 годин.

Про це свідчать статистичні дані, оприлюднені за підсумками моніторингу «Інституту Чорноморських стратегічних досліджень» та редакції Black SeaNews, повідомляє «Радіо Свобода».

«За вересень 2021 року середня тривалість штучного утримання з боку Росії перед Керченською протокою суден, що йдуть з Маріуполя і Бердянська з експортними вантажами, склала 39,7 години (в середньому за 2020 рік – 29,6; в серпні 2021 – 30,7)», – наголошується у даних моніторингу.

При цьому час утримання суден, що входять в акваторію Азовського моря через Керченську протоку, також збільшилася у порівнянні з даними за серпень цього року.

«За вересень 2021 року середня тривалість штучного утримання з боку Росії суден, що йдуть в українські порти Азовського моря Маріуполя, Бердянська, склала 22,4 години (в середньому 2020 року – 23,5; у серпні – 15,3)», – уточнюється в оприлюднених даних.

У МЗС Росії стверджують, що рух торгових судів через Керченську протоку, в тому числі в українські порти, не обмежується.

Как сообщала группа «ИС», на слуханнях у Гаазі по Керченській кризі виступає українська сторона.


Информация – одна из граней войны! Подписывайтесь на аккаунт «Информационного сопротивления» в Twitter – ссылки на наши эксклюзивы, а также самые резонансные новости Украины и мира.

загрузка...

Свежее

Из ОРДЛО массово выезжают местные жители: названа причина

Местные жители массово выезжают из ОРДЛО и, в основном - на территорию Российской Федерации. Многие трудовые мигранты работают там...