Росія просить Італію «розрахуватися» за допомогу зняттям санкцій – ЗМІ

-

Читайте также

Представник «Руху п’яти зірок», який входить до коаліції в парламенті Італії та президент комісії з закордонних справ Сенату Віто Петрочеллі отримав лист від свого колеги з російської Думи Леоніда Слуцького з проханням зняти санкції з РФ.

Як пише італійське видання Linkiesta, в листі Слуцький просить натиснути на Брюссель, передає «Громадське».

«Нарешті Москва видала рахунок після того, як до Італії відправили допомогу (зокрема і військову) для боротьби з коронавірусом», – йдеться в повідомленні.

Лист датується 27 квітням. У ньому російський депутат просить свого італійського колегу «повідомити про цей документ італійським сенаторам».

«Західні країни, які називають себе демократичними, наклали різні види санкцій майже на третину населення світу і не планують їх послаблювати навіть під час боротьби з корона вірусом. Я звертаюся до всіх політиків із закликом відмовитися від деструктивної політики санкцій», – пише Слуцький.

Лист Москва передала через посла Росії в Італії Сергія Разова, який просить італійського сенатора Петрочеллі довести його до відома колег у парламенті.

Як повідомляла група ІС, українська делегація в ООН заблокувала проект резолюції Генасамблеї ООН «Декларація солідарності Об’єднаних Націй перед викликами, створеними коронавірусів 2019 (COVID19)», яку ініціювала РФ.

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

«Гаванский синдром» американских дипломатов: спецслужбы США расследуют причастность ГРУ РФ

Спецслужбы США расследуют причастность российской военной разведки к участившимся за последнее время случаям «гаванского синдрома» у американских дипломатов. Об...