Росія переслідує за політичними мотивами 93 кримських татар, — Денісова

-

Читайте также

Вже восьмий рік кримськотатарський народ змушений боротися за правду і справедливість, за право жити на рідній землі, розмовляти власною мовою, зберігати традиції та культуру. Про це у День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу у Facebook написала уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

Протягом трьох днів радянська влада депортувала з півострова майже 200 тисяч кримських татар і лише на початку 1990-х років кримські татари вибороли собі право повернутися на Батьківщину.

Проте лихо повторилося у 2014-му. В результаті окупації півострова РФ, багато кримських татар змушені залишати свою землю.

Наразі 93 кримських татар переслідуються РФ за політичними мотивами. З них 78 відбувають незаконне покарання на території країни-агресора, а 15 — позбавлені права на свободу пересування, адже перебувають у тимчасово окупованому Криму під адміністративним наглядом, повідомила омбудсмен.

Нагадаємо, група ІС писала, що кримські татари піддаються з боку російської окупаційної влади постійним репресіям, тим самим їх намагаються змусити мовчати або ж назавжди покинути півострів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Арифметика оккупантов: с помпой открыть «новую» угольную лаву в ОРДЛО и закрыть две другие

В представлении российских оккупантов экономический успех, это регулярно запускать «новые предприятия», чтобы вскоре закрыть еще больше «старых». Примерно так...