Росія офіційно визнала участь своїх громадян у війні на сході — Україна в ТКГ

-

Читайте также

МЗС Росії офіційно визнав участь російських громадян в збройному конфлікті на сході України. Про це йдеться у повідомленні української делегації у Тристоронній контактній групі.

«Вітаємо російських представників з цим мужнім кроком: визнавати реальність після восьми років послідовної брехні важко», — заявляє українська делегація.

«Бажаємо російській дипломатії сил та натхнення у взятті наступного бар’єра: офіційного визнання повної відповідальності керівництва РФ за розв’язання та продовження міжнародного збройного конфлікту на сході України. Це є головною запорукою початку процесу реального мирного врегулювання», — наголошують в українській делегації.

«Тримайтеся, ми знаємо, як вам зараз непросто», — додали автори заяви.

Також у дописі наведено посилання на коментар офіційного представника МЗС РФ Марії Захарової «у зв’язку із затриманням в Україні громадянина Росії А.В.Косяка».

Нагадаємо, 13 жовтня російські збройні формування вдалися до грубої провокації, коли група озброєних осіб з пов’язками СЦКК під прикриттям проведення робіт із розмінування здійснювала розвідку залишених позицій ЗСУ. Оперативна група ЗСУ затримала громадянина РФ Андрія Косяка, 1978 року народження. У нього було вилучено зброю та боєприпаси.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Місія ОБСЄ: Росія розглядає військове вторгнення в Україну

Нарощування Росією військових сил біля російсько-українського державного кордону свідчить про те, що Кремль розглядає різні варіанти, включаючи потенційне військове...