Росія інтегрує окупований Донбас у свій простір, — Україна в ОБСЄ

-

Читайте также

Усі заяви Російської Федерації про нібито підтримку реінтеграції окремих районів Донецької та Луганської областей до складу України залишаються лише на папері. Насправді країна-агресор інтегрує тимчасово окуповані території ОРДЛО у свій політичний, економічний та військовий простір. Про це у четвер, 25 березня, під час засідання Постійної ради ОБСЄ заявив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк, повідомляє Укрінформ.

«Політичні заяви Росії про те, що вона підтримує реінтеграцію цих українських територій залишаються лише на папері. На практиці Кремль продовжує інтегрувати окуповані частини Донбасу у політичний, економічний та військовий простір Росії», — заявив представник України.

Він звернув увагу делегацій країн-учасниць ОБСЄ на те, що зараз Росія хоче інтегрувати захоплені території сходу України і у свій виборчий простір – на тлі підготовки Росії до парламентських виборів у вересні цього року, Кремль «вирішив використати населення окупованих українських територій для виборчих цілей».

«Ми рішуче засуджуємо нещодавно оголошене рішення російської правлячої партії відкрити своє представництво на окупованих частинах Донбасу. Ми знову закликаємо російську сторону поважати суверенітет України, і ми підкреслюємо незаконний характер так званої «паспортизації» та залучення українських громадян до виборчих процесів сусідньої країни», — заявив Цимбалюк.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, раніше Україна виступила із заявою в ОБСЄ щодо російської зброї на Донбасі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Права людини в окупованому Криму: МЗС виступило із заявою

МЗС України вітає ухвалення Комітетом міністрів Ради Європи 11 травня 2021 року ініційованого Україною рішення «Ситуація з правами людини...