Росія дискредитує Україну для виправдання можливої агресії – Хомчак

-

Читайте также

Росія нарощує свій воєнний потенціал, проводить кампанії з дискредитації України та ЗС України з метою виправдання можливості широкомасштабної військової агресії проти нашої країни заявив головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак під час всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни» у Києві, передає УНІАН.

«Ми активізували військовий діалог з Альянсом на стратегічному рівні та поглибили співпрацю в Чорноморському регіоні. Водночас євроатлантичні прагнення України сприймаються Росією як виклик їхнім національним інтересам», — зазначив Хомчак.

За його словами, РФ нарощує свій воєнний потенціал, а також насичує інформаційний простір для здійснення провокацій з подальшим звинуваченням України.

«В умовах об’єктивної переваги противника ЗСУ готові до адекватної відповіді як у разі ескалації конфлікту в районі проведення операції Об’єднаних сил, так і випадку ускладнення воєнно-політичної та воєнно-стратегічної обстановки навколо України», — наголосив головнокомандувач ЗСУ.

Як повідомляла група ІС, ЗС України разом зі всіма без виключення силами Сектору безпеки та оборони держави готові до адекватного реагування на зміни в воєнно-стратегічній обстановці, заявив командувач ОС ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Российская коррупция в оккупированном Крыму: активисты сообщили о масштабах  

В оккупированном Крыму процветает коррупция и ее масштабы неуклонно растут. Это признают и сами оккупанты. Только в этом году...