РНБО ухвалила поглиблення інтеграції України до НАТО, — Данілов

-

Читайте также

Рада національної безпеки і оборони ухвалила рішення щодо поглиблення інтеграції України до Організації Північноатлантичного договору та затвердила звіт щодо проведення огляду загальнодержавної системи боротьби з тероризмом. Про це заявив секретар РНБОУ Олексій Данілов, повідомляє Укрінформ.

“Друге питання у порядку денному на сьогодні було про невідкладні заходи щодо поглиблення інтеграції України до Організації Північноатлантичного договору, так само питання розглядалося в режимі «таємно». Прийнято всі відповідні рішення. Рішення приймалися одноголосно”, — розповів Данілов.

За його словами, на засіданні також розглянули питання про звіт щодо проведення огляду загальнодержавної системи боротьби з тероризмом.

“Ми перебуваємо у вкрай складній ситуації. Доповідь мав заступник керівника Служби безпеки України генерал Баранецький. Звіт, те, що стосується системи загальнодержавної боротьби з тероризмом, був затверджений”, — сказав секретар РНБО.

Він повідомив, що на Радбезі також розглянуто питання вдосконалення режимів інституційних центрів та цифрової трансформації сфери національної безпеки і оборони, а також питання щодо розвитку авіабудівної галузі.

“Ви знаєте, що 75 років нещодавно було підприємству «Антонов». Президент приділяє дуже велику увагу (цій сфері — ред.), і було прийнято рішення стосовно розвитку авіабудівної галузі в Україні в найближчі роки”, — зазначив Данілов.

Нагадаємо, як повідомляла група «ІС», секретар РНБО Олексій Данілов заявляв про загрозу національній безпеці України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Улус ваше княжество, или новые приключения «русских»

Так, уважаемые читатели, пристегиваемся, выключаем офигеватор, читаем и наслаждаемся. Не устану повторять: история - тоже фронт. Страна, которая не имеет...