Домой Политика РФ збирається вдвічі скоротити окупаційну «адміністрацію» в Донецьку за шаблоном Ростовської області,...

РФ збирається вдвічі скоротити окупаційну «адміністрацію» в Донецьку за шаблоном Ростовської області, — Резніков

Україна наразі працює над тим, щоб зняти блокування на лінії розмежування в Донецькій області. Адже у середині грудня багатофункціональний сервісний хаб із ЦНАПом та відділенням «Ощадбанку» відкриється на КПВВ у Новотроїцькому, як в Золотому і Щасті на Луганщині. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, інформує прес-служба Мінреінтеграції.

За словами Резнікова, у ОРДЛО наразі склалася критична ситуація, а люди втомилися жити в заручниках окупаційних режимів, які не платять ані зарплат, ані пенсій.

На Алчевському металургійному комбінаті видали тільки 15% зарплати за серпень. Багато підприємств закривається, накопичуються борги, готуються чергові істотні скорочення, а це тисячі нових безробітних.

Росії все складніше утримувати окуповані райони Донбасу суто економічно, відзначив віце-прем’єр-міністр.

Навіть у своїх підконтрольних псевдоструктурах в тимчасово окупованих районах Донецької області – так званих «міністерствах», «державних комітетах» та інших — Росія планує скорочення: із близько 10 тисяч робочих місць вже найближчим часом залишиться трошки більше 5 тисяч.

«Тут є два показових моменти, які свідчать про глибину кризи. По-перше, це спроба максимально економити на тих, хто є частиною окупаційної адміністрації. Навіть на них вже не вистачає коштів. По-друге, Росія весь час каже, що «її там немає», але скорочення планується у такий спосіб, щоб в підсумку вийшла структура, подібна до адміністрації Ростовської області, бо так простіше давати вказівки бойовикам, яких вони поставили «керувати» й простіше продовжувати спустошувати регіон», — наголосив Олексій Резніков.

Він підкреслив, що це є ще одним доказом російської присутності і російського впливу, на рівні з тим, що окупаційний військовий контент в ОРДЛО підпорядкований штабу Південного військового округу РФ.

«І Росія вже не може це замаскувати. Наслідком неодмінно стане відповідальність», — відзначив Резніков.

Нагадаємо, група «ІС» повідомляла, чому облаштування КПВВ на лінії розмежування доводить до сказу окупантів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.