РФ використовує окупований Крим як базу для військової експансії, — Резніков

-

Читайте также

Російська Федерація здійснює мілітаризацію Криму, використовуючи його як базу для експансії на Балкани, Близький Схід та Середземномор’я. Про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков на брифінгу для держав-членів ООН, повідомляє Укрінформ.

«У Криму відбувається тотальна мілітаризація півострова. Росія використовує його як базу для експансії на Балкани, Близький Схід, усе Середземномор’я. Участь російських найманців у війні в Лівії та Сирії забезпечується з Криму», — наголосив Резніков.

За його словами, Росія також вчиняє масштабний воєнний злочин, системно змінюючи склад населення Криму, тим самим порушуючи Конвенцію про захист цивільного населення під час війни.

Віце-прем’єр-міністр нагадав, що у резолюції від 16 грудня Генасамблея ООН засудила порушення прав людини в окупованому Криму, нав’язування російського громадянства, проведення незаконних виборчих кампаній і голосувань, зміну демографічного складу населення Криму і придушення національної ідентичності.

Як наголосив Резніков, до тимчасово окупованого Криму вже завезено понад 500 тисяч осіб з Російської Федерації, щоб зменшити частку етнічних українців та корінного народу – кримських татар.

«За час тимчасової окупації вже відбулася заміна близько 25% населення», — наголосив урядовець.

Він підкреслив, що різке збільшення населення та масштабне військове будівництво призводить до варварської експлуатації водних ресурсів і перебоїв у постачанні води, знищення унікальної екосистеми Криму.

«Отже виклики виходять далеко за межі суто українських. Вони, мінімум, європейського масштабу. І причина цих викликів – російська агресія», — наголосив Резніков.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, раніше Олексій Резніков закликав переглянути Мінські угоди.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Біля Кремінної та Сватового окупанти побоюються партизанів, тому вимикають зв’язок — Гайдай

По лінії фронту у Луганській області зв’язок або поганий, або взагалі вимкнений окупантами, бо загарбники бояться дій українських партизанів....