Резніков підтримав лібералізацію обігу зброї

-

Читайте также

Міністр оборони Олексій Резніков переконаний, що потрібно змінити ставлення українців до війська у суспільній свідомості, і загалом перебудувати цю свідомість. Про це міністр написав у зверненні на сайті LB.ua.

«Як громадянин я переконаний, що нам конче потрібно змінити ставлення до війська у суспільній свідомості. І загалом перебудувати цю свідомість. Адже наш агресивний сусід нікуди не подінеться. Якщо завтра війна скінчиться, і Росія піде з окупованого Криму і окремих районів Донеччини та Луганщини, попереду десятиліття, щоб хоча б досягти нормалізації стосунків і неконфліктного співіснування», — наголосив Олексій Резніков.

«А для цього все суспільство повинно усвідомити, що життя змінилося. Усі громадяни мають бути готові захищати країну. Щоб у Кремлі не було навіть думок про рецидиви. Ми повинні виховувати дітей з розумінням, що їх це може торкнутися. А це означає зовсім інший формат стосунків між громадянами і владою. Якщо хочете, новий суспільний договір», — додав він.

«Коли держава говорить про всеосяжну оборону, національний спротив, закликає громадян до територіальної оборони і резерву, маємо показати, що довіряємо нашим людям. Одним з таких сигналів може бути лібералізація обігу зброї. Формування культури поводження зі зброєю і тотальної військової підготовки», — пояснив міністр оборони.

«Як міністр відзначу, що власна армія – це привілей для країни. Зброя – це ознака вільної людини. А власна армія – ознака вільного народу, який живе на своїй землі і сам визначає своє майбутнє», — підсумував Олексій Резніков.

Як повідомляла група «ІС», Резніков і Залужний нагородили українських військових в районі ООС.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Окупанти розміщують військову техніку з порушенням Мінських домовленостей — СЦКК

Українська сторона СЦКК повідомляє про чергові факти порушень Мінських домовленостей з боку збройних формувань РФ на окупованих територіях Луганської...