Резніков анонсував структурні зміни оборонного бюджету України

-

Читайте также

Пройшов місяць з моменту призначення Олексія Резнікова на посаду міністра оборони України. В інтерв’ю АрміяInform уточнив пріоритети, які були виголошені у Верховній Раді під час призначення.

«Найперше завдання було — забезпечити ефективне використання бюджетних коштів. Був ризик, що на кінець року ми вийдемо з боргами з грошового забезпечення військовослужбовців у понад 2 млрд. гривень. Зараз це питання розв’язано, наприкінці листопада відбулися платежі. Це якраз приклад злагодженої роботи Міноборони, Мінфіну й профільного Комітету Верховної Ради України. У грудні все так само має бути ритмічно», — зазначив міністр.

«Нам вдалося перед затвердженням державного бюджету на 2022 рік домовитись про збільшення фінансування на 2,5 млрд. Це дозволить гарантувати стабільну оплату грошового забезпечення, «бойових», соціальних виплат нашим воїнам та почати поступове збільшення. Хочу подякувати за це Мінфіну», — додав Олексій Резніков.

«Саме тому одне з найголовніших завдань на рік — розпочати структурні зміни оборонного бюджету, щоб уже у 2023 році їх було закріплено в законі. Йдеться про збільшення частки видатків розвитку при збереженні курсу на підвищення соціальних стандартів», — наголосив міністр оборони.

Нагадаємо, Олексій Резніков раніше наголосив, що серед його планів збільшення зарплат військовослужбовців на 30 відсотків.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

«Скифское золото» Украины: оккупанты ищут «виновных» в утрате коллекции в Крыму

Оккупационные власти Крыма пытаются найти виновных в утрате коллекции скифского золота. Напомним, коллекция направилась на экспозицию за границу до...