Рада ЄС затвердила восьмий пакет санкцій проти рф

-

Читайте также

Рада ЄС затвердила восьмий пакет санкцій проти рф за агресію проти України. Цей пакет є відповіддю на війну росії проти України, у тому числі — незаконну анексію української території на основі фіктивних «референдумів», мобілізацію додаткових військ та відкритих ядерних загроз.

«Цей пакет запроваджує нові заборони на імпорт ЄС на суму 7 млрд євро для обмеження доходів росії, а також обмеження на експорт, які ще більше позбавлять кремлівський військово-промисловий комплекс ключових компонентів та технологій, а російську економіку — європейських послуг та досвіду», — йдеться у повідомленні Єврокомісії.

Санкції також позбавляють російську армію та її постачальників додаткових конкретних товарів та обладнання, які необхідні для ведення війни на території України. Цей пакет також закладає основу необхідної правової бази для запровадження обмеження цін на нафту, передбаченого G7, зазначили в Єврокомісії.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

На кошти від продажу радянського літака у Тернополі придбали дрони для ЗСУ

У Тернополі через аукціон продали літак МіГ-17 з місцевого пам’ятника та використали отримані кошти на закупівлю дронів для ЗСУ. "Пам’ятник...