Путін влаштував пекло на Донбасі, щоб «виграти» Крим — Резніков

-

Читайте также

Деокупація Криму відбудеться швидко, і пройде вона за згодою керівництва Росії. Про це розповів віцепрем’єр-міністр — міністр із питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков в інтерв’ю LIGA.net.

«Тому я впевнений, що ми побачимо деокупацію досить швидко. До того ж вона пройде за згодою керівництва РФ. Це точно. У них просто іншого варіанту не буде. Керівництво Росії ще буде покладати квіти до монументів жертв російської агресії. І це не жарт», — зазначив Резніков.

Також він висловився можливої компенсації від РФ: «Зараз є сенс фіксувати всі цифри максимально наближено до реалій, інформувати про це світ і самих росіян. Щоб вони розуміли, що за все доведеться платити. Що на ці суми будуть рости відсотки, і що їх поколінням за це платити. Звичайно, потрібно готувати і правову позицію для всіх варіантів міжнародних судів».

Україна зазнає великих збитків від окупації Росією Криму, проте останніх даних про них поки ніхто не може назвати, адже для цього потрібен повноцінний аудит з нашою присутністю в Криму. “Це можна зробити вже після повної деокупації. Тільки за активами наш збиток – до $135 млрд. Це майно компаній, приватних осіб, активи банків, втрачене право власності. Але це дуже приблизна цифра», — сказав Резніков.

Водночас віцепрем’єр-міністр вважає, що Україна не зможе визволити Крим військовим шляхом, тому сучасна стратегія – політико-дипломатичний шлях, що включає і потужний юридичний фронт усього цивілізованого світу проти РФ».

Резніков вважає позитивним той факт, що українській владі вдалося повернути питання Криму у світовий порядок денний, зокрема завдяки проведенню саміту Кримської платформи: «Крим боялися ставити до порядку денного. Путін саме на цьому і грав. По суті, те пекло, яке він влаштував на Донбасі, було саме для того, щоб виграти Крим. Наразі ситуація змінилася. Ми повернули Крим до порядку денного».

Як повідомляла група «ІС», Росія самоусунулася від переговорного процесу, відмовляючись визнавати себе стороною конфлікту на Донбасі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Киеве почтят память крымскотатарского летчика: заявление организаторов

В Киеве 25 октября, в 101-ю годовщину со дня рождения летчика-испытателя, участника крымскотатарского национального движения, дважды Героя Советского Союза Амет-Хана...