Путін відвідає відкриття храму в Сербії, який будувала РПЦ та російська розвідка

-

Читайте также

Посол Сербії у Російській Федерації Мирослав Лазанскі прозоро натякнув на можливий візит очільника Кремля Володимира Путіна до країни. Метою візиту стане урочисте відкриття храму Святого Савви у Белграді, будівництву якого допомагала, Російська православна церква, інформує ресурс Духовний фронт з посиланням на росЗМІ.

Утім, не лише РПЦ допомагала у зведенні згаданої культової споруди. Відомо, що з 2015 року генеральним координатором робіт з внутрішнього облаштування собору є Федеральне агентство у справах Співдружності Незалежних Держав, співвітчизників, які проживають за кордоном, і з міжнародного гуманітарного співробітництва (Росспівробітництво).

Зазначена агенція визнана Європейським парламентом у 2016 році як пропагандистська організація та є стовпом російської пропаганди, яке наразі має 97 місій в різних державах. Під прикриттям цієї організації російські спецслужби працюють практично по всьому світу, просуваючи такі пропагандистські заходи, як «Безсмертний полк», «День перемоги» тощо.

Президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 2 квітня 2021 року, яким проти Росспівробітництво було запроваджено жорсткі санкції.

Тож сміливо можна припустити, що храм Святого Савви у Белграді був побудований за активного сприяння російських спецслужб, які, у такий спосіб, посилюють вплив РФ не лише на Сербію, а й на весь Балканський регіон.

А відвідавши урочисте відкриття собору Володимир Путін особисто ознайомиться з тим, наскільки якісно російська розвідка та РПЦ виконали його завдання у Сербії, пише «Духовний фронт».

Нагадаємо, як повідомляла група «ІС», російські православні фанатики об’єднались у «священну дружину».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Маріонетка РФ Аксьонов хоче забудувати Крим: як відреагували мешканці окупованого півострова

На Петербурзькому міжнародному економічному форумі так званий керівник Криму Аксьонов підписав інвестиційні угоди про будівельні проекти на території окупованого...