путін може бути небезпечним та безрозсудним, якщо буде загнаний в кут – директор ЦРУ

-

Читайте также

Російський нацлідер володимир путін може бути досить небезпечним і безрозсудним, якщо його загнати в кут. Так вважає директор ЦРУ Вільям Бернс, повідомляє CNN.

«Путін має бути стурбований не лише тим, що відбувається на полі бою в Україні, а й тим, що відбувається вдома та у світі», — заявив Бернс.

За словами директора ЦРУ, Китай відмовився надати військову допомогу, яку путін просив, хоча у лютому заявляв Пекіну про безмежну дружбу. Зростаючі виклики перед росією залишають путіну менше варіантів, що робить його потенційно небезпечнішим.

«Путін, загнаний у кут, путін, який почувається спиною до стіни, може бути досить небезпечним і безрозсудним», — додав директор ЦРУ.

Нагадаємо, путін у своєму зверненні до росіян пригрозив країнам Заходу застосувати ядерну зброю, зазначивши, що його заява нібито «не є блефом». В результаті Захід посилив розвідку для спостереження за ядерним арсеналом росії.

Як повідомляла група ІС, колишній директор ЦРУ Девід Петреус заявив про те, що путін загнав себе у глухий кут в Україні, вийти з якого йому не допоможуть ніякі відчайдушні кроки, включно з ядерними погрозами.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Росіяни зазнають серйозних втрат на двох напрямках у Донецькій області

Донбас залишається головним епіцентром атаки російських окупантів. Там противник зазнає серйозних втрат, що позначається на його моральному стані. Про це...