«Прямого» діалогу з російськими маріонетками в ОРДЛО не буде – посол України

-

Читайте также

Україна продовжуватиме переговори щодо мирному врегулювання війни на сході країни з Росією, але не з маріонетковими адміністраціями РФ у Луганську та Донецьку. Про це заявив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк під час засідання Постійної ради ОБСЄ у четвер, 6 травня, передає Укрінформ.

«Ми відкидаємо спроби Кремля залучити нас до так званого «прямого діалогу» зі своїми окупаційними адміністраціями на Донбасі, що дозволить Росії маніпулювати процесом і уникати відповідальності як сторони конфлікту. Ключ до врегулювання конфлікту залишається у Москві, а не в Донецьку чи Луганську, де члени російських окупаційних адміністрацій просто виконують вказівки російського керівництва», — заявив він.

Український посол підкреслив, що «Росія є державою-агресором та стороною конфлікту на сході України, а не посередником».

При цьому дипломат наголосив на відданості України продовжувати дипломатичне врегулювання конфлікту – як у рамках існуючих, так і з допомогою додаткових механізмів. «Ми залишаємось відданими існуючим механізмам переговорів та консультацій, які пропонують шлях уперед, і ми готові задіяти додаткові інструменти, якщо вони будуть корисними для цього», — зазначив Цимбалюк.

Нагадаємо, в гібридної війні Росії проти України чітко простежується нова тактика. Вона полягає в розмиванні в українському суспільстві тих самих «червоних ліній», які окреслює керівництво країни, вважає представник переселенців c Донбасу в ТГК Сергій Гармаш. Він зокрема зазначив, що в першу чергу йде розмивання найбільш небажаної для Москви «червоної лінії» Києва суб’єктивізація ОРДЛО.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

На Прикарпатті відбулися навчальні збори кулеметників: опубліковано фото

На Прикарпатті пройшли навчальні збори з кулеметниками військових частин Західного ОТО. Впродовж п’яти днів військовослужбовці Національної гвардії вдосконалювали свої...