Призначено нового керівника Служби зовнішньої розвідки: подробиці указу

-

Читайте также

Президент Володимир Зеленський в п’ятницю, 5 червня, своїми указами змінив керівника Служби зовнішньої розвідки України. Про це свідчать документи розміщені на сайті Офісу президента.

«Звільнити Євдокимова Валерія Володимировича з посади голови Служби зовнішньої розвідки України», — сказано в указі №211/2020 від 5 червня.

А іншим указом №212/2020 президент призначив Валерія Кондратюка главою цього відомства.

У вересні 2019 року Зеленський звільнив Кондратюка з посади заступника глави Адміністрації президента. Його призначив на посаду президент Петро Порошенко.

Валерій Кондратюк

Кондратюк працював на дипломатичних посадах, був військовим аташе України в США, керував Управлінням центрального апарату СБУ.

У період з 2014 по липень 2016 року був начальником департаменту контррозвідки СБУ, з серпня 2016 по жовтень 2017 року очолював Головне управління розвідки Міністерства оборони.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Стихийные свалки уничтожают экологию в оккупированном Крыму

В оккупированном Крыму стихийные свалки занимают больше 1 млн квадратных метров. Чтобы ликвидировать груды отходов, потребуются годы и сотни...