Припинення мандату місії ОБСЄ на кордоні України: США бачать відповідальність Росії

-

Читайте также

Росія несе відповідальність за припинення роботи місії ОБСЄ на ділянці українського кордону, який влада наразі не контролює. Про це заявила представниця США у ОБСЄ Кортні Австріан.

«Росія несе виключну відповідальність за закриття місії, оскільки її заперечення проти продовження мандату місії є єдиною причиною її закриття», – цитує Австріан пресслужба представництва США у ОБСЄ.

Австріан також висловила стурбованість, щодо «намірів Росії виконувати свої міжнародні зобов’язання та конструктивно взаємодіяти з Україною».

Нагадаємо, українське МЗС виступило з рішучим осудом рішення Росії і зауважило, що відсутність моніторингу є свідченням планів Росії «продовжувати і збільшувати постачання зброї, військового обладнання, боєприпасів, регулярних військ і найманців на тимчасово окуповану територію України в Донецькій та Луганській областях, що може спричинити подальшу ескалацію в зоні російсько-українського збройного конфлікту».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Припинення мандату місії ОБСЄ на кордоні України: США бачать відповідальність Росії

Росія несе відповідальність за припинення роботи місії ОБСЄ на ділянці українського кордону, який влада наразі не контролює. Про це...