Президент Сербії висловився щодо російських псевдореферендумів

-

Читайте также

Сербія не визнає результати псевдореферендумів, які росія організувала на окупованих українських територіях, заявив президент країни Александр Вучич, повідомляє Reuters.

«Сербія не визнає цього, оскільки вона дотримується міжнародного права, Статуту ООН та резолюцій ООН», — сказав Вучич журналістам. «Ми захищаємо нашу власну територіальну цілісність, і в наших інтересах захищати територіальну цілісність інших міжнародно визнаних країн», — додав він.

Нагадаємо, Сербія, кандидат у члени ЄС, залежить виключно від росії у постачанні  природного газу. Вона відмовилася приєднатися до західних санкцій проти рф через її вторгнення до України.

Водночас Сербія проголосувала за засудження російського вторгнення в Україну в ООН та заявляла, що повністю поважає територіальну цілісність України. Варто зазначити, Україна відмовляється визнати незалежність Косова від Сербії.

Як повідомляла група ІС, Сербія повинна ввести санкції проти рф, якщо хоче приєднатися до ЄС.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

В Ізюмі виявили «секретні документи» рф про русифікацію української освіти

Прокурори Харківської обласної прокуратури  отримали чергові докази невдалого впровадження російської освіти на Харківщині. У так званому «відділі освіти», що...