Прем’єр Британії: мир в обмін на українську землю – це ілюзія

-

Читайте также

Україна переможе у війні з росією, і жодна мирна угода не повинна бути ціною української території. Про це заявила прем’єр Великої Британії Ліз Трасс, виступаючи на щорічній конференції Консервативної партії в Бірмінгемі, повідомляє The Guardian.

«Український народ бореться не лише за свою безпеку, але й за всю нашу безпеку. Це боротьба за свободу і демократію в усьому світі», — сказала Трасс.

За її словами, незаконна анексія росією української території є лише останнім актом кампанії з підриву демократії та порушення міжнародного права. «Ми не повинні піддаватися тим, хто хоче укласти угоду, яка торгує українською землею. Вони пропонують заплатити життями українців за ілюзію миру», — заявила Трасс.

«Ми будемо стояти з нашими українськими друзями, скільки б часу це не зайняло. Україна може перемогти. Україна повинна перемогти. І Україна переможе», — наголосила прем’єрка Британії.

При цьому Трасс, яка переживає кризу довіри серед членів партії після суперечливих рішень, отримала одні з найгучніших оплесків своєї промови за розділ, присвячений Україні.

Нагадаємо, міністр оборони Британії Бен Воллес заявив, що застосування президентом росії путіним ядерної зброї є малоймовірним. Проте російський диктатор не діє раціонально.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Швеція звинувачує двох чоловіків у шпигунстві на користь росії

Швеція висунула звинувачення у шпигунстві на користь росії двом чоловікам після завершення розслідування, розпочатого у 2017 році. Про це...