Польща закликає ООН не скасовувати санкції проти Росії. ДОКУМЕНТ

-

Читайте также

Комісія Сенату Республіки Польща у закордонних справах та ЄС висловлює глибоке занепокоєння ситуацією на окупованих Російською Федерацією територіях України, адже суттєво збільшилась кількість випадків порушень прав людини. Більшість території Кримського півострова включено до «прикордонної зони Російської Федерації», що означає можливість проживання на ній виключно російських громадян. Про це повідомляє Посольство України в Республіці Польща з посиланням на ухвалу Комісії Сенату Республіки Польща у закордонних справах та ЄС щодо використання Російською Федерацією епідемії COVID-19.

Російський проєкт декларації солідарності щодо викликів епідемії COVID-19, переданий до ООН, спрямований на уникнення відповідальності. Ухвалення цього документа було б свого роду демонстрацією солідарності з агресором.

Під претекстом підвищення результативності подолання пандемії, представники Росії намагаються переконати уряди демократичних держав скасувати міжнародні санкції, запроваджені внаслідок агресії щодо України.

Комісія Сенату Республіки Польща у закордонних справах та ЄС привертає увагу, що Польща незмінно підтримує незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та засуджує анексію Росією Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

Запроваджені міжнародною спільнотою санкції можуть бути послаблені лише за умови повної імплементації Російською Федерацією Мінських домовленостей, йдеться в ухвалі.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, у відповідь на заклик генсека ООН до глобального перемир’я на тлі пандемії коронавірусу, російська сторона хоче зняття санкцій. Україна ж вважає це відвертим шантажем.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

«Роскосмос» намерен брать кредиты на существование

Роскосмос может выйти на рынок капитала, чтобы привлечь для своих проектов инвестиции, в том числе иностранные. Об этом в...