Пентагон планує створити нове командування в Європі для координації допомоги Україні — ЗМІ

-

Читайте также

У Міністерстві оборони США планують створення нового командування для координації озброєння та навчання України, повідомляє CNN.

Як повідомляється, нове командування базуватиметься у німецькому Вісбадені, що неподалік від багатьох навчальних майданчиків, які використовують США для навчання українських військових поводженню із західною зброєю.

Нове командування створить більш формальну структуру в збройних силах для управління поставками.

Водночас уточняється, що це не є серйозною зміною нинішньої системи. Однак США проявляють обережність в обговоренні планів.

Командування підпорядковуватиметься верховному головнокомандувачу Об’єднаних сил НАТО в Європі генералу Крістоферу Каволі. Воно також тісно співпрацюватиме з Міжнародною координаційною групою донорів (IDCC), що відіграє важливу роль у логістиці, необхідній для узгодження потреб в українській зброї із запасами потенційних країн-донорів.

Як повідомляла група ІС, США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні в розмірі 1,1 млрд. доларів. У пакет ввійдуть 18 нових HIMARS, системи протидії дронам, сотні одиниць бронетехніки та радари.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Генштаб ЗСУ опублікував малюнки українських військових на тему втечі росіян з Херсонщини. ФОТО

Генеральний штаб Збройних Сил України опублікував малюнки українських військових на тему втечі армії російської федерації з правобережної частини Херсонської...