Опозиція закликала уряд Канади до посилення підтримки України

-

Читайте также

Консервативна партія Канади стурбована швидкою мілітаризацією Росією окупованого Криму та прикордонних з Україною регіонів. Про це в Оттаві заявив депутат від Консервативної партії та тіньовий міністр закордонних справ Канади Майкл Чонг, повідомляє Укрінформ.

“Консерватори рішуче засуджують посилення Росією своєї незаконної військової присутності на українській території Криму. Консерватори також занепокоєні військовою розбудовою Росії на східному кордоні України, що загрожує стабільності Східної Європи та НАТО”, — сказав Чонг.

Він закликав уряд Канади збільшити військову допомогу Україні. “Консерватори закликають уряд Трюдо протистояти російським загрозливим діям, посиливши підтримку України, надавши їй військову оборонну допомогу та поновивши передачу зображень RADARSAT для сприяння у виявленні маневрів та обладнання російських сил”, — наголосив депутат. 

Чонг додав, що члени Консервативної партії “солідарна із народом України у його боротьбі за свободу, суверенітет й територіальну цілісність”.

Нагадаємо, RADARSAT — канадський супутник дистанційного зондування Землі. Угоду про обмін розвідувальними даними між оборонними відомствами України та Канади було укладено на початку 2015 року, однак незабаром після приходу до влади прем’єр-міністр Джастін Трюдо призупинив її дію, посилаючись на нестачу коштів і проблеми з ліцензуванням. Українська сторона регулярно звертається до канадської із проханням відновити дію угоди.

Як повідомляла група ІС, США, Канада, Великобританія, Литва й Польща провели переговори щодо ескалації ситуації на сході України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Кризис в Беларуси: Лукашенко вводит налог на выезд из страны на автомобиле

Областной совет Гомельской области Беларуси с 1 июня вводит налог на пересечение границы на выезд транспортом. Аналогичное решение приняли...